Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka : SOLE SAĞLIK

Kirecin zararlarından kurtulmak, kimyasal deterjan veya kireç çözücüler kullanmayıp hem sağlığınıza hem de çevreye zarar vermemek, üstelik elektrikten de tasarruf sağlamak ister miydiniz? 


İşte size çözüm: Sole Manyetik Çamaşır Ve Bulaşık Makinesi İçin Kireç Önleyici


- Suyu fiziksel olarak yumuşatır.

- Deterjan tasarrufu sağlar.

- Kimyasal kireç çözücü kullanmaya gerek kalmaz.

- Çamaşırlarınız kolay ütülenir.

- Hiçbir bakım ve temizliğe ihtiyaç duyulmaz.

- Ömür boyu kullanılır.


SOLE MANYETİK KİREÇ ÖNLEYİCİLER NASIL ÇALIŞIR?

Suyun içerisindeki kireç, manyetik alandan etkilenen bileşiklerden birisidir. Sert sular ve kireç, Sole Manyetik kireç önleyiciden yayılan manyetik alanın etkisiyle, kristal yapı değişikliğine uğrar. Kristal yapı değişikliği ile kalsit kristalleri çözünerek aragonit kristallerine dönüşür. Böylece suyun renginde, tadında ve sağlık etkilerinde bir değişim olmaksızın tesisat, cihaz ve makinelerinizde kireç tabakası oluşumu engellenmiş olur.


SOLE MANYETİK KİREÇ ÖNLEYİCİNİN ÇAMAŞIR VE BULAŞIK MAKİNELERİNDE KULLANIMI  

- Sole Manyetik kireç önleyici, çamaşır ve bulaşık makinalarının rezistanslarında kireçlenme oluşumunu önler.

- Çamaşır makinanızın tamburunda ve gider hortumunda daha önceden kirle karışık oluşmuş olan kireç atıklarının yok olmasını sağlar.

- Takılmadan önce rezistansta oluşan kireçleri zamanla yok eder ve bir süre sonra kireç kalmadığını gözlemleriz. Makinenize, Sole Manyetik kireç önleyici takıldığında kimyasal kireç çözücü kullanmanıza kesinlikle gerek yoktur.

- Deterjan ve yumuşatıcıyı %50 daha az kullanırsınız.

-  Elektrik ve zaman tasarrufu sağlar. Çünkü rezistansta kireç tabakası oluşmaz ve eskileri de parçalayarak temizler. Böylece makinanız suyu daha çabuk ısıtır, %20 daha az elektrik harcar ve daha çabuk yıkama yaparak zamandan tasarruf sağlar.

- Kendisine ödenen parayı bir yıl gibi kısa bir zamanda amorti eder. Ömür boyu kullanılacak bir cihazdır.
- Banyo yaparken sudaki aşırı kireç sabunun ve şampuanın köpürmesini önler ve temiz yıkanmamıza engel olur. Sole Manyetik Polarizatörden geçen sudaki kireçler parçalandığından ve su yumuşadığından sabunun ve şampuanın köpürmesine engel olmaz, istediğimiz temizliği yapmış oluruz.
- Sole Manyetik Polarizatörlerin yumuşattığı su, saçlarımızın ve cildimizin güzel ve bakımlı olmasını sağlar.
- Mutfakta bulaşık yıkarken sulardaki aşırı kireç bulaşık deterjanının köpürmesini engeller bulaşıkları yeterince temiz yıkayamayız. Oysa Polarizatörden geçen su yumuşak su olduğundan deterjanın köpürmesini engellemez yeterli temizliği yaparız. Cihazdan geçen suyla yıkanan bulaşık ve bardaklarınızın daha parlak ve lekesiz olduğunu göreceksiniz.